Ohlédnutí za rokem 2006

Tento rok byl pro nás mimořádně plodný a úspěšný.
Nejprve začneme naší Bárou, začátkem roku se Barunce podařilo dokončit na Mezinárodní výstavě v Katowicích titul Šampion Polska a krátce po tomto jejím úspěchu se jí narodilo 7 krásných a zdravých štěňátek, která se již také předvedla na Klubové výstavě v Brně a byla všechna mimořádně úspěšná. Po ukončení mateřských povinností jsme se s Bárou zúčastnili Světové výstavy v Poznani, kde se krásně předvedla a byla vybrána mezi 10 nejkrásnějších šampionek z celého světa. Svou výstavní karieru Bára skvěle zakončila na Mezinárodní výstavě v Praze, kde získáním titulu CAC dokončila titul Šampion ČR. Barunko gratulujeme !!!

Safirka letos splnila všechny podmínky chovnosti, na jaře úspěšně složila zkoušky OVVR v I. ceně, připravovali jsme se také na podzimní zkoušky, které jsme měli v plánu složit ještě letos, ale bohužel nám naše plány zhatilo hárání, takže příští rok.... Safča se také účastnila  pár výstav u nás a na Slovensku z nichž nejúspěšnější byla na Mezinárodní výstavě v Bratislavě, kde ve třídě mladých získala titul CAJC a letošní výstavní sezonu zakončila skvěle, kde v početně zastoupené mezitřídě získala titul CAC a stala se nejhezčí fenou s titulem CACIB, čímž se stala čekatelkou Šampiona ČR a InteršampionaSafirko, jen tak dále, držíme palce !!!Chtěli bychom na závěr poděkovat nejen našim holkám, které nám dělají obrovskou radost a jsou nám svělými společníky,ale také všem našim známým za rady a pomoc a také majitelům našich štěňátek, že se o své miláčky tak vzorně starají a přejeme všem hodně zdraví, štěstí a úspěchů do nového roku 2007!!!
Brablíkovi

18.11.2006
MVP Praha 2006
Obě naše holčičky nám udělaly obrovskou radost, Bára i Safira zvítězily ve svých třídách a odnesli si titul CAC a navíc Safira se stala nejhezčí fenou s titulem CACIB a tím se stala nejen čekatelkou Českého Šampiona ale i  Interšampiona, Bára získáním titulu CAC splnila podmínky pro udělení titulu Šampion ČR. Holky gratulujeme !!!
Obrovský úspěch našich holek na MVP Praha !!!
Bára V1 CAC = Český Šampion !!!
Safira V1 CAC, CACIB !!!


12.11.2006
Světová výstava Poznaň
V tento den jsme se účastnili s Bárou Světové výstavy v Poznani, z 28 přihlášených fen ve třídě šampionů byla Bára vybrána mezi 10 nejhezčích a  v tak obrovské konkurenci šampionek z celého světa to byl pro nás obrovský úspěch. Barunko, gratulujeme !!!


6.- 8.10. 2006
Výcvik v Brodu nad Dyjí
V těchto dnech jsme se zúčastnili se Safčou výcviku v Brodu nad Dyjí s výcvikovou školou HORYSLOV,  počasí bylo nádherné a kolektiv úžasný, naučili jsme se tam spoustu nových věcí a našli nové kamarády. V sobotu 7.10. se páneček účastnil s Barunkou Mezinárodní výstavy v Českých Budějovicích, odkud si odnesli známku Výborná 3.

 


16.9.2006
Klubová výstava retrieverů RK v Brně
Tato výstava byla pro nás velmi úspěšná, zúčastnila se téměř všechna štěňátka z vrhu A. Štěňata posuzovala pani rozh. Eeva Rautala z Finska. Největší radost nám udělal Andrew od Lužáneckého parku, který byl ohodnocen známkou VN 1 a umístil se jako 3. nejhezčí štěně výstavy. Ostatní kluci Apollo, Aron, Artuš obrželi známky VN2 – VN4, Angelina byla ve velké konkurenci VN. Děkujeme všem majitelům za perfektní předvedení.
Na výstavu jsme vzali i naše holky Bára nás reprezentovala ve třídě vítězů a Safira v mezitřídě. Barunka, 4 měsíce po štěňátkách, byla ve skvělé formě o čemž svědčí úryvek z jejího posudku od paní rozhodčí Kirsi Luomanen z Finska: „...silně stavěná fena výborného typu, vskutku krásné tělo..“ Safča obdržela také krásný posudek: „..elegantní černá fena s výborným typem, hezká hlava a výraz, výborná kostra, srst, předhrudí, dobré úhlení...“

      
Andrew  VN1, 3. nejhezčí štěně výstavy a Aron VN2


Angelina VN


DOVOLENÁ 2006
Letošní dovolenou jsme strávili na chaloupce nedaleko Znojma, kromě jiného jsme navštívili známou vinici Šobes, kde jsme ochutnali výborná vína, dále Loucký klášter ve Znojmě, také spojeno s ochutnávkou a o víkendu 19.8. jsme se s naší Safčou zúčastnili mezinárodní výstavy v Bratislavě, která byla pro nás velmi úspěšná (výborná 1, CAJC). Přikládáme pár fotografií.

 

11.6.2006
Proběhlo výcvikové setkání u rybníka v Ochozu u Brna zaměřené na přípravu k OVVR
v Židlochovicích (25.6.2006)

3.6.2006 – MVP Nitra
Rozhodčí L. Ubrová (CZ)
Safirka
se opět pěkně předvedla ve tř. mladých, obdržela od paní rozhodčí pěkný posudek a známku Výborná 2, naše sestra byla hned za námi Výborná 3 a bráška Lerry V1 CAJC.

27.5.2006 – KVR Konopiště
Rozhodčí Mrs. Shelang Walton
Přihlášeno bylo celkem 27 fen ve třídě mladých, Safinka obdržela od paní rozhodčí výbornou.
Náš kamarád Mailík (Eddie od Jaloviska) vyhrál třídu - V1 CAC, moc tímto gratulujeme
majitelce tak krásného a skvělého pejska.
Více na: www.labrador-mailo.wz.cz.
 
29.4.2006 - MVP Praha

Tentokrát jsme se zúčastnili s naší Safčou (Evening Star Royal Standard),
vedla si výborně na to že to byla její první výstava ve třídě mladých.
Výstavní posudek (ing. Antonovič):
12-ti měsíční již zcela vyspělá černá fena, správné výšky, ve výstavní kondici,
výborného temperamentu, správné anatom. stavby těla, korektní pohyb, povaha klidná,
výborná 4.
Také si výborně vedl Safčin bráška ve třídě mladých V1 CAJC a tatínek našich
budoucích štěňátek Vitality ve třídě šampionů V1 CAC.


Safira 12 měsíců